چراغ خواب اتاق نوزاد را از کجا تهیه کنیم؟ چراغ خواب اتاق نوزاد را از کجا تهیه کنیم؟ برترین برند های لوستر خارجی و ایرانی برترین برند های لوستر خارجی و ایرانی مدل لوستر پذیرایی 2020 مدل لوستر پذیرایی 2020 لوستر سبک برای سقف کاذب در طراحی سقفهای کاذب از لامپ های هالوژن استفاده می شود پس بهتر است لوستری را انتخاب کنید که ساده تر و کم شاخه تر باشد که هم فضا را شلوغ نکند و هم وزن کمتری داشته باشد. لوستر اتاق خواب دخترانه لوستر اتاق خواب دخترانه در سال های اخیر بسیار پر مشتری بوده . این مدل ازلوستر ها معمولا دارای طراحی های ظریف و دخترانه هستند . نمایشگاه لوستر تهران 98 این نمایشگاه همه ساله برگزار می شود و شرکت های فعال داخلی و خارجی در آن جدید ترین مدل های لوستر و چراغ ها تزیینی خود را رو نمایی می کنند. راهنمای خرید و نصب لوستر لوستر از جمله لوازمی است که با در نظر گرفتن سبک های مختلف دکوراسیون محیط مورد نظر دارای طرح ها و رنگ بندی متفاوت است. آشنایی با مدل های آن و هم چنین بررسی محیط های مختلف نصب به شما در امر خرید و نصب آن کمک خواهد کرد.
مقالات و رویدادها
First slide
فرق آباژور و چراغ خواب

آباژور و چراغ خواب هر دو از ابزارهای نورپردازی میباشند، ولی دارای تفاوتهایی هستند.انتخاب درست این لوازم باعث زیبایی فضا میشود.

بیشتر بخوانید

First slide
علت انتخاب لوستر برنز

لوستر برنزی یکی از ابزارهای نورپردازی است و به دلیل ظرافت و جذابیت خاصی که دارد بسیار پرطرفدار میباشد و از زیباترین انواع لوسترها می باشد.

بیشتر بخوانید

First slide
لامپ متال هالید چیست?

لامپ متال هالید نوعی لامپ تخلیه در گاز است که ساختمان آن متشکل از جیوه و کمی هم نمک‌های هالوژنی (متال‌هالید) میباشد.

بیشتر بخوانید

First slide
آموزش شناخت انواع کریستال لوستر

در این مقاله قصد داریم شما را با انواع کریستال های استفاده شده در لوستر آشنا کنیم و بگوییم چرا برخی از این کریستال ها با گذشت مدتی جلای خودشان را از دست می دهند و کدر می شوند ؟ تفاوت بین کریستال های استفاده شده در لوازمی هم چون لیوان با کریستال های استفاده شده در لوستر چیست؟

بیشتر بخوانید

First slide
راهنمای خرید و نصب لوستر

لوستر از جمله لوازمی است که با در نظر گرفتن سبک های مختلف دکوراسیون محیط مورد نظر دارای طرح ها و رنگ بندی متفاوت است. آشنایی با مدل های آن و هم چنین بررسی محیط های مختلف نصب به شما در امر خرید و نصب آن کمک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید

First slide
نمایشگاه لوستر تهران 98

این نمایشگاه همه ساله برگزار می شود و شرکت های فعال داخلی و خارجی در آن جدید ترین مدل های لوستر و چراغ ها تزیینی خود را رو نمایی می کنند.

بیشتر بخوانید

First slide
لوستر اتاق خواب دخترانه

لوستر اتاق خواب دخترانه در سال های اخیر بسیار پر مشتری بوده . این مدل ازلوستر ها معمولا دارای طراحی های ظریف و دخترانه هستند .

بیشتر بخوانید

First slide
لوستر سبک برای سقف کاذب

در طراحی سقفهای کاذب از لامپ های هالوژن استفاده می شود پس بهتر است لوستری را انتخاب کنید که ساده تر و کم شاخه تر باشد که هم فضا را شلوغ نکند و هم وزن کمتری داشته باشد.

بیشتر بخوانید

First slide
مدل لوستر پذیرایی 2020

مهم ترین نکته ای در هنگام خرید لوستر پذیرایی باید به آن توجه کرد ، متراژ فضا و ارتفاع سقف پذیرایی است . لوسترهای خیلی بزرگ برای فضاهایی کوچک مناسب نیستند.

بیشتر بخوانید

First slide
برترین برند های لوستر خارجی و ایرانی

از بهترین لوازم دکوراسیون خانه می توان به لوستر اشاره کرد.در حال حاضر در بازار انواع برند لوستر در طرح های مختلف موجود است که با قیمت های متفاوت به دست مشتری می رسند.

بیشتر بخوانید