فرق آباژور و چراغ خواب فرق آباژور و چراغ خواب علت انتخاب لوستر برنز علت انتخاب لوستر برنز لامپ متال هالید چیست? لامپ متال هالید چیست? آموزش شناخت انواع کریستال لوستر در این مقاله قصد داریم شما را با انواع کریستال های استفاده شده در لوستر آشنا کنیم و بگوییم چرا برخی از این کریستال ها با گذشت مدتی جلای خودشان را از دست می دهند و کدر می شوند ؟ تفاوت بین کریستال های استفاده شده در لوازمی هم چون لیوان با کریستال های استفاده شده در لوستر چیست؟ راهنمای خرید و نصب لوستر لوستر از جمله لوازمی است که با در نظر گرفتن سبک های مختلف دکوراسیون محیط مورد نظر دارای طرح ها و رنگ بندی متفاوت است. آشنایی با مدل های آن و هم چنین بررسی محیط های مختلف نصب به شما در امر خرید و نصب آن کمک خواهد کرد. نمایشگاه لوستر تهران 98 این نمایشگاه همه ساله برگزار می شود و شرکت های فعال داخلی و خارجی در آن جدید ترین مدل های لوستر و چراغ ها تزیینی خود را رو نمایی می کنند. لوستر اتاق خواب دخترانه لوستر اتاق خواب دخترانه در سال های اخیر بسیار پر مشتری بوده . این مدل ازلوستر ها معمولا دارای طراحی های ظریف و دخترانه هستند .
مقالات و رویدادها
First slide
فرق آباژور و چراغ خواب

آباژور و چراغ خواب هر دو از ابزارهای نورپردازی میباشند، ولی دارای تفاوتهایی هستند.انتخاب درست این لوازم باعث زیبایی فضا میشود.

بیشتر بخوانید

First slide
علت انتخاب لوستر برنز

لوستر برنزی یکی از ابزارهای نورپردازی است و به دلیل ظرافت و جذابیت خاصی که دارد بسیار پرطرفدار میباشد و از زیباترین انواع لوسترها می باشد.

بیشتر بخوانید

First slide
لامپ متال هالید چیست?

لامپ متال هالید نوعی لامپ تخلیه در گاز است که ساختمان آن متشکل از جیوه و کمی هم نمک‌های هالوژنی (متال‌هالید) میباشد.

بیشتر بخوانید