روشنایی اتاق نشیمن و پذیرایی روشنایی اتاق نشیمن و پذیرایی روشنایی ورودی ها و راه پله ها روشنایی ورودی ها و راه پله ها نور پردازی و انواع روش های نورپردازی نور پردازی و انواع روش های نورپردازی سطوح عمودی و افقی نورپردازی در سطح های مختلف افقی و عمودی انجام میشود و هر سطح دارای مفاهیم مخصوص به خود می باشد. استفاده صحیح از سطح های نورپردازی، زیبایی فضا را دوچندان میکند. پروسه طراحی نورپردازی جهت تعیین پروسه طراحی نورپردازی، عوامل مختلف بررسی و تجزیه و تحلیل میشود. براساس نتایج به دست آمده مثل شرایط محیطی و کاربرد فضا، پروسه طراحی نورپردازی اجرا میشود. لایه های نورپردازی نورپردازی محیط در لایه های مختلفی انجام میشود که هر لایه وظیفه خاص خود را جهت روشن کردن فضا به عهده دارد و ترکیب این لایه ها درکنار هم هارمونی زیبایی ایجاد میکند.
مقالات آموزشی
First slide
روشنایی اتاق نشیمن و پذیرایی

نورپردازی پذیرایی و نشیمن خانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا اعضای خانواده زمان زیادی را در آنجا سپری میکنند.

بیشتر بخوانید

First slide
روشنایی ورودی ها و راه پله ها

روشنایی ورودی ها و پله ها از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر به درستی انجام شود، میتواند به جذابیت محیط زندگی و کار شما بیفزاید.

بیشتر بخوانید

First slide
نور پردازی و انواع روش های نورپردازی

نورپردازی در روش های مختلفی انجام میشود. انتخاب روش نورپردازی بستگی به کاربرد ساختمان و متراژ فضا دارد. همه ساختمانها به یک روش نورپردازی نمیشوند.

بیشتر بخوانید