مدل لوستر پذیرایی 2020
مدل لوستر پذیرایی 2020

مهم ترین نکته ای در هنگام خرید لوستر پذیرایی باید به آن توجه کرد ، متراژ فضا  و ارتفاع سقف پذیرایی است . استفاده کردن از لوستر های بزرگ و بلند  در خانه هایی که ارتفاع سقف کوتاهی دارند باعث کوتاه تر به نظر رسیدن ارتفاع سقف آن می شود.حال باید بدانید که آیا استفاده از نور آن هم برای شما مهم است یا صرفا جهت تزیین از آن استفاده می کنید. اگر مستاجر هستید و از سال بعد خود بی خبرید بهتر است در خرید لوستر محتاطانه تر عمل کنید. در نهایت چه مستاجر هستید چه صاحب خانه حتما به مدل لوستر توجه کنید چرا که انحنا های زیاد در آن مانع راحت تمیز کردن آن می شود.بطور کلی لوستر های مورد استفاده در پذیرایی بزرگ ترو مجلل تر از لوستر های دیگر هستند . در هنگام خرید  لوستری را انتخاب کنید که حباب های استانداردی داشته باشد که در هنگام آسیب دیدن تهیه کردن آن راحت تر باشد.هرکدام از لوستر های مدرن و لوسترهای کلاسیک با توجه به دیزاین پذیرایی در آن  قابل استفاده می باشد.

قیمت لوستر پذیرایی:

همانطور که میدانید عوامل مختلفی در قیمت لوستر تاثیر گذار است از جمله جنس مواد سازنده آن ، تعداد شاخه و لامپ های مورد استفاده در آن و هم چنین برند لوستر

کلام آخر:

فراموش نکنید تمامی مواردی که ذکر شد در صورت خرید یک جنس با کیفیت تکمیل می شود.با انتخاب یک فروشگاه با تنوع محصول بالا ، دارای محصولات با کیفیت و دارا بودن خدمات پس از فروش شما را در امر خرید محصول مورد نظر کمک می کند.

انواع لوستر مورد استفاده در پذیرایی

 

مطالب مرتبط در سایت فروشگاه لوستر نوربازار:

نمایشگاه لوستر تهران

چراغ خواب اتاق کودک را از کجا تهیه کنیم؟

لوستر اتاق خواب دخترانه